Regular price
$2.00
Sale price
$0.00
Unit price/per
This recipe is very versatile! Pair it over fries, potatoes or even on a sub and enjoy an easy delicious meal various ways. The recipe yields enough for 4-5 people. Adjust as needed.
choosing a selection results in a full page refresh